Taivāna

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Taivāna

Īpašums tiek pārdots Taivānā

Taivāna ir maza salu valsts, 180 km attālumā no Ķīnas. Tas ietver modernas pilsētas, tradicionālos ķīniešu tempļus, termiskos avotus un gleznainu kalnu ainavu. Taipejas galvaspilsēta ziemeļu daļā ir pazīstama ar dinamiskiem nakts tirgiem, Ķīnas imperatora mākslu Nacionālajā pils muzejā un Taipejas 101, 509 metru bambusa debesskrāpi ar skatu platformu.

Nekustamā īpašuma tirgus Taivānas ziemeļos augustā piedzīvoja nelielas grūtības, kas liecina par sarukumu pēc tam, kad mēneša laikā Taivānā pārdodamo nekustamo īpašumu darījumi ir samazinājušies.

Jaunuzcelto dzīvojamo īpašumu saraksta samazināšanās un nekustamā īpašuma pārdošanas reklāma arī atbalstīja augošo pesimismu nekustamā īpašuma tirgū augustā.

Pārdodamā īpašuma indekss Taivānas ziemeļos samazinājās par 1,3 punktiem salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi līdz 30,9 punktiem.

Indekss aptver lielākos Taivānas ziemeļu apgabalus un pilsētas, piemēram, Taipeju, Jauno Taibeju, Keelungu, Taoyuanu, Hsinchu un Yilan, kas veido vairāk nekā 50% no kopējā darījumu skaita valstī.

Īpaši nekustamā īpašuma darījumi Taivānā, biroji un veikali Taipejā, Taivānas redzamākajā nekustamo īpašumu tirgū, salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi samazinājās par 27,8%, kas ir izteiktākais kritums starp sešām augusta pilsētām augustā.

  •  
    Pārcelšanās uz Taivānu. Expatriate un dzīvo Taivānā

            Ķīnas Republika, kas pazīstama arī kā Taivāna, pati par sevi ir realitāte, un tā ir nosaukta no galvenās salas, kas veido tās valsts vienību. Starptautiski šis vārds bieži tiek mainīts Taipejā. Bet, neraugoties uz šīm atšķirībām semantiskā līmenī, ir dažas intereses, ko mēs Reali ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 9637

PARDOŠANA Villa, Taivāna, Ping Tung County, Neipu Township, Zen-Feng Village Fu Guei Alley No. 30, 32, 34, 36

111,051.48EUR
PARDOŠANA
Villa

132 m²
Hi! This is Miss Lin. I'm selling these four villas. They're located on a nice, quiet countryside. However, it's only 5 min. car-ride away from the ur...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB